Mimořádné procvičení matematiky pro kurz 55F100 Matematika pro ekonomy

Vážení a milí studenti,

rádi bychom Vás informovali o možnosti zúčastnit se mimořádného krátkodobého kurzu zaměřeného na procvičení a doučení matematiky pro studenty, kteří se cítí být ohroženi z nesplnění závěrečného testu předmětu 55F100 Matematika pro ekonomy (Matematika A). Kurz je plánován na tři dny po třech hodinách, vždy od 9:00: 16.12. v učebně RB 106; 17.12. v učebně RB 106; 18.12. v učebně SB 234.

Obsah kurzu cílí na všechna stěžejní témata k závěrečnému testu 55F100.

Kapacita kurzu je bohužel omezená (jedná se o pilotní spuštění), proto bude důležité se přihlásit včas. Pro registraci prosím použijte registrační formulář zde. Pro zápis kurzu nebude vyžadováno použití kreditových poukázek. Vznik vyrovnávacího kurzu byl podpořen projektem „Rozvoj vzdělávací a dalších činností a podpora kvality na VŠE v Praze“.